Akcie a zľavy, Krása a starostlivosť

Dni dopravy ZDARMA

Ušetrite na poštovnom a doplňte si zásoby obľúbenej kozmetiky z nášho e-shopu. Ideálny čas urobiť si radosť, či nastaviť jesennú skincare a tak doplniť do svojej kozmetickej zbierky hydratačné produkty, či séra vhodné na boj s pigmentáciami.


Len počas dní 26.9. – 28.9. od 18:00 do 18:00 neplatíte v rámci Slovenskej republiky za dopravu prostredníctvom Packeta s doručením do odberných miest alebo prostredníctvom DPD kuriéra, ktorý vám balíček doručí priamo domov. Stačí nakúpiť v minimálnej hodnote 15€ a dopravu máte ZDARMA.

Akú starostlivosť o pleť zvoliť po lete?

Pleť dostáva počas letných dní zabrať. Vplýva na ňu mnoho faktorov ako horúci letný vzduch, klíma, chlórová voda a nadmerné pôsobenie slnečných lúčov. Pokožka je tak náchylnejšia na vysušenie a stratu hĺbkovej hydratácie, ostáva mdlá a bez jasu. Rovnako je vyššia pravdepodobnosť vzniku pigmentácií a prehlbovaniu vrások. Dajte po lete pleť späť do kondície, doprajte jej extra dávku hydratácie a rozjasnenie.

  • doplňte hydratáciu pomocou hydratačných masiek, či hydratačných tonerov
  • pomaly prechádzajte na výživnejšie krémy, no stále s ohľadom na váš typ pleti
  • ak ste mali počas leta pauzu, môžete opäť začať používať exfoliačné kyseliny a obľúbený retinol
  • v prípade pigmentácií zaraďte do pleťovej rutiny séra s vitamínom C alebo séra určené priamo na tento problém
  • ani počas jesene nezabúdajte na ochranu pleti pred vplyvom UV žiarenia a chráňte ju vhodným SPF krémom

Aby sme vám uľahčili výber vhodných produktov, ktoré dajú vašu pleť po lete späť do kondície, vytvorili sme špeciálnu kategóriu, kde tieto produkty nájdete na jednom mieste – STAROSTLIVOSŤ PO LETE.

 

Neviete si dať stále rady s výberom vhodných produktov pre váš typ a stav pleti? Poradíme vám a vyskladáme ponuku produktov na mieru. Stačí nám napísať na obchod@avel.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.