Naša filozofia

Kozmetika je našou vášňou. Veríme účinkom kozmetiky, ktorá je inšpirovaná prírodou, poháňaná vedou a najnovšími poznatkami vo vývoji a výrobe kozmetiky. A takto vznikol Avel – miesto bez obmedzení a s cieľom vám pomôcť orientovať sa v kozmetike, jednotlivých zložkách a kozmetických rutinách.

Avel dohliada na zloženie kozmetiky, na filozofiu jednotlivých značiek, na ekológiu v procese balenia vašich objednávok. Je pre nás prioritou doniesť na náš e-shop značky, ktoré máme overené a s ktorými sme sami stotožnení. Našou veľkou prioritou je osobný prístup a odborné poradenstvo. Spokojný zákazník, ktorý sa zamiloval do svojej pleťovej rutiny je našim najväčším cieľom.

Kozmetiku treba chápať celostne. Kozmetika je veda, podlieha prísnym postupom a zákonom. Neexistuje tá všeobecne najlepšia. Najlepšia je tá, ktorá sedí požiadavkám našej pleti, ktorá obsahuje zložky potrebné pre môj typ a stav pleti. Ktorá naopak neobsahuje zložky, s ktorými nie som stotožnená, či už ja bytostne alebo, ktoré mojej pleti škodia. Kozmetika je celostný prístup k sebe samému – pochopiť ako funguje, vedieť čo mi prospieva a čo škodí.