Akcie a zľavy

Buď k sebe LÁSKAvá – Valentínska akcia na Avel

propagácia valentínskej akcie

Valentín sa blíži. Oslavujete tento sviatok alebo patríte skôr do skupiny ľudí, ktorá ním pohŕda? Nech už je to akokoľvek, tento deň je skvelou príležitosťou na oslavu sebalásky. Vyrazte na rande sama so sebou a prežite tento deň podľa seba, pre seba a presne tak, ako len chcete. Hýčkajte svoju pleť extra starostlivosťou, doprajte si teplý kúpeľ a urobte si radosť darčekom v podobe novej kozmetiky. Zaslúžite si to 🙂


Naše valentínske prekvapenie 

V tento deň si zaslúži pozornosť každý milovník skincare. A aby sme zdvojnásobili vašu radosť z nákupu kozmetiky, rozhodli sme sa vás na Valentína obdarovať. 

Urobte nákup na e-shope Avel.sk nad 20 € a my vám k objednávke pribalíme mini balenie nočnej masky značky Laneige grátis.

Trvanie akcie: 12 – 14. 02. 2024

Prečítajte si viac o účinkoch nočnej masky Laneige.

 

Na čo slúži nočná maska?

Nočná maska počas noci obnovuje, upokojuje a intenzívne hydratuje, vďaka čomu bude vaša pleť ráno krásne žiarivá. Antibakteriálne vlastnosti bambuckého masla, regeneračného skvalánu a tea tree oleja, ktoré maska obsahuje ju robia vhodnou aj pre podráždenú pleť. 

Vonku máme ešte stále chladné počasie a nepríjemný mráz. Dlhotrvajúca zima, ale aj prechodné obdobie zo zimy do jari predstavuje extrémnu výzvu a záťaž na našu pleť. V tomto období je ešte dôležitejšie dbať na nočnú starostlivosť o pleť. Nočná maska dokáže pleť posilniť a pripraviť na negatívne vplyvy počasia počas dňa, preto by mala byť súčasťou aj vašej nočnej skincare rutiny. Prečítajte si, aké produkty používať na starostlivosť o pleť v zime.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.