Akcie a zľavy

Black Friday na Avel

Posledná akcia tohto roku je tu! Obľúbených -15% z celého nákupu len počas týchto Black Friday dní. Tak neváhaj, poteš seba a svojich blízkych, zásob sa kozmetikou a priprav sa na Vianoce a ušetri.


Zásob sa kozmetikou, nastav zimnú skincare rutinu alebo sa priprav na Vianoce už teraz. Vďaka Black Friday ušetríš až 15% z celého nákupu.

Podmienky akcie: Akcia trvá od 14.11.2023 18:00 do 16.11.2023 18:00, nevzťahuje sa na už zľavnený tovar a značky The Ordinary, Noili a Simpl Therapy. Akcia sa uplatní po zadaní zľavového kódu v pokladni „Avel15“.

Inšpiruj sa našim výberom

Nevieš si rady s výberom? Prinášame ti zopár odporúčaní, ktoré sa ti budú v tomto období určite hodiť.

VIANOCE

Vianoce sú obdobím, kedy chceme svojich blízkych potešiť kvalitným a plnohodnotným darčekom. Máš vo svojom okolí skincareholika – osobu zanietenú do starostlivosti o svoju pleť? Rád skúša novinky a nové značky zo sveta skincare? My ti prinášame široký výber kozmetiky od lokálnych značiek, cez kórejské až po celosvetové, ktoré sú obľúbené a vyhľadávané po celom svete. Nahliadni do našej kategórie VIANOCE, kde nájdeš naše tipy na darčeky, ale aj darčekové balíčky.

 

KOMBUCHA

Kombucha v kozmetike? Čo to je a prečo je tak populárna? Kombucha je fermentovaný zelený čaj, ktorý prináša pre každý typ pleti množstvo benefitov. Pôsobí ako silný antioxidant, vhodný na boj proti voľným radikálom, intenzívnu výživu a normalizáciu zdravého mikrobiómu, zvyšuje pružnosť pleti, intenzívne hydratuje, upokojuje podráždenie, odstraňuje toxíny, posilňuje imunitný systém pokožky. Práve kombucha pripraví tvoju pleť na príchod zimy, posilní ju a nastaví optimálne fungovanie. Celú ponuku kozmetiky s kombucha čajom nájdeš TU.

 

ODPORÚČANIA INFLUENCERIEK

Vďaka spolupráci s našimi aj vašimi obľúbenými skincare influencerkami vám môžeme prinášať množstvo tipov a odporúčaní na produkty, ktoré sa oplatí vyskúšať a zaradiť do svojej pleťovej rutiny. Celý výber odporúčaní nájdete TU.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.