TIO – nemecká značka ekologických zubných kefiek nesie veľmi zaujímavú myšlienku ako zaradiť do bežnej starostlivosti o ústnu dutinu viac ekológie.

Tio ekologické zubné kefky sa od klasických kefiek líšia vo viacerých aspektoch. Sú vyrobené z čisto rastlinných zložiek, sú biodegradovateľné (rozložiteľné v prírode) a neobsahujú BPA. Celé prevedenie kefky je vyrobené tak, aby sa vyprodukovalo čo najmenej odpadu. Na prvý pohľad môžete mať pocit, že sú z plastu, ale opak je pravdou! Celé ich zloženie je prepracované tak, aby zbytočne nezaťažovali životné prostredie a zároveň poskytovali to, čo kvalitná zubná kefka poskytovať má.

✓  Rúčka a cestovný kryt sú vyrobené z bio polyethylenu z cukrovej trstiny
✓  Hlavica kefky je vyrobená z celulózy (drevité vlákna – odpad, ktorý vzniká pri výrube stromov z ekologického lesníctva, ktoré by boli inak spálené)
✓  Štetinky sú z bio polyamind-nylonu z ricínového oleja, nebol zatiaľ objavený lepší a hygienickejší materiál pre výrobu štetiniek, ktorý by mal podobné vlastnosti ako nylon

Po spotrebovaní kefky stačí dokúpiť náhradné hlavice – rúčka a cestovný kryt ti zostávajú a ty tak opäť šetríš prírodu o niečo viac.

Najpredávanejší tovar