Vedeli ste, že 50% našich buniek sú baktérie? Gallinée to vie a preto prináša na trh vysokokvalitnú probiotickú kozmetiku, ktorá sa stará o náš kožný mikrobióm a teda o zdravie našej pokožky.

Naša pokožka je tvorená až z 1000 rôznych dobrých baktérii, ktoré spolu vytvárajú mikrobiálnu flóru, nazývanú tiež kožný mikrobióm. Ak je táto flóra v nerovnováhe alebo narušená, pokožka sa stáva senzitívnou a podráždenou.

Francúzska značka probiotickej kozmetiky vychádza z faktu, že dobré baktérie chránia našu pokožku, udržujú ju v rovnováhe a dbajú o jej spokojnosť. Práve preto je dôležité starať sa o dobré baktérie a to prostredníctvom správneho pomeru prebiotík, probiotík a postbiotík. Gallinée kozmetika obsahuje patentovaný komplex prebiotík, probiotík a postbiotík pre výživu a podporu dobrých baktérií, ktoré tvoria náš osobný vlastný ekosystém.

K vzniku značky priviedla jej zakladateľku Marie Drago jej vlastná diagnóza gluténovej intolerancie. Užívanie prebiotík a probiotík pozitívne ovplyvňovalo jej chorobu. Preto dospela k prevratnej myšlienke, prečo neaplikovať tieto poznatky aj v kozmetickom odvetví. Marie je povolaním doktorkou farmácie a členkou French Society of Cosmetic Science a v kozmetickom priemysle pracovala viac ako 15 rokov. Práve jej účasť na výskumoch v mikrobiológii ju dostala do pozície špecialistu na mikrobiálnu flóru pokožky.
Benefity Galinée probiotickej kozmetiky:

ingrediencie prírodného pôvodu
dermatologicky testované produkty vytvárané špeciálne pre senzitívnu pokožku
pH blízke pH ľudskej pokožky (4,5 – 5,2)
recyklovateľné kelímky bez zbytočných krabičiek
žiadne farbivá, mydlo, parabény, silikóny, mirkočastice, phenoxyethanol, méthylisothiazolinone
tyndalizované probiotiká (tepelne upravené)

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce tvojmu výberu.