Akcie a zľavy

Black Friday -15% na všetko

BLACK FRIDAY -15% u nás začína už dnes! Posledná akcia v tomto roku prináša skvelú možnosť potešiť seba, ale aj ušetriť na vianočných darčekoch pre svojich blízkych 🙂


Na AVEL nájdete široký výber lokálnej, ale aj celosvetovej kozmetiky, ktorá je mimoriadne obľúbená a vyhľadávaná. Aby sme vám urobili radosť, posledný krát v tomto roku prichádzame s vašou obľúbenou akciou -15% na všetko! Akcia* platí 48 hodín a začína už 14.11. o 18:00 a končí 16.11. o 18:00. Tak neváhaj, vyklikaj si wishlist na našom e-shope a nezabudni zadať v pokladni promokód AVEL15.

*Akcia sa nevzťahuje na už zľavnený tovar, Medik8, Noili a v rámci ENVY Therapy len na vybraný (označený) tovar.

Inšpiruj sa našim výberom

VIANOCE

V našej kategórii Vianoce nájdeš špeciálne vybrané produkty, ktoré sa hodia k darovaniu a teda sú univerzálne, ale aj darčekové balíčky alebo výhodné sady. Nechaj sa inšpirovať našim výberom a poteš seba, či svojich blízkych. Tipy na Vianoce nájdete TU.

ZIMNÁ STAROSTLIVOSŤ

V zime potrebuje pokožka viac hydratácie a ochrany pred chladom a mrazom. Cieľom je zachovať zdravie kožnej bariéry, posilniť lipidovú vrstvu a udržať v pokožke dostatočnú hydratáciu. V tom nám napomôže vhodne nakombinovaná pleťová rutina. Tipy na zimnú starostlivosť nájdete TU.

ČERSTVÉ NOVINKY

Práve ku koncu roka doháňame zameškané, aby sme vám priniesli čo najviac kvalitnej kozmetiky a preto medzi novinkami nájdete množstvo nových produktov, ktoré sme si zamilovali my a určite si ich zamiluje aj vy. Je z čoho vyberať :-). Všetky novinky nájdete TU.

% VÝPREDAJ %

Nazrite do nášho výpredaja, kde za skvelé ceny nájdete mnoho produktov, ktoré možno už dávno patria k vašim obľúbencom a tento krát si ich môžete zaobstarať výhodnejšie a tak ušetriť. Pretože, kto šetrí, má za tri ;-). Celý výpredaj nájdete TU.

 

Inšpiruj sa tipmi skincare influencerkami

SmartBeauty odporúča

Ak stále váhate pri výbere správnej kozmetiky a ste majiteľmi suchej a citlivej pleti, odporúčania od SmartBeauty budú trefou do čierneho. Každý, kto sa zaujíma o skincare, kozmetiku a má účet na Instagrame, veríme, že Martinu známu ako SMARTBEAUTY dobre poznáte. Aký ma Maťka typ pleti a aké produkty odporúča vyskúšať aj vám? Celý článok a odporúčania nájdete TU.

Soňa odporúča

Máte zmiešaný typ pleti, občasné akné a neviete dať pleť do rovnováhy? Odporúčania od Soni vám môžu pomôcť vybrať si správny produkt pre váš typ pleti. Sonička sa začala venovať kozmetike a ingredienciám viac do hĺbky v čase, kedy ju najviac trápilo akné. Až keď pochopila svoju pleť a postupy v starostlivosti o ňu, videla prvé zmeny a teraz je s pleťou nielen vyrovnaná, ale aj spokojná. Celý článok a odporúčania nájdete TU.

 

Veríme, že sme vás dokázali inšpirovať a naša akcia vás poteší :-). Nezabúdajte, akcia platí len 48 hodín do 16.11. 18:00hod a je to posledná akcia v tomto roku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.